Krok 1
Utwórz konto
Krok 2
Wypełnij formularz
Krok 3
Zakończ rejestrację

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

  1. Administratorem danych osobowych jest Uniwersytet Rzeszowski, al. Rejtana 16C, 35-959 Rzeszów, reprezentowany przez Rektora.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Uniwersytecie Rzeszowskim: tel. 17 872 34 39, adres email: iod@ur.edu.pl .
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:

a) Osoba której dane dotyczą, wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub w większej liczbie określonych celów
b) Dane osobowe będą przetwarzane w celu badania kompetencji i talentów za pomocą testów udostępnionych na platformie internetowej.
c) Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji ww. celu z uwzględnieniem okresów przechowywania określonych w przepisach odrębnych.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na adres email: kariera@ur.edu.pl

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych w zakresie wymaganym przez Administratora Danych skutkować będzie brakiem możliwości założenia konta.